16.08.2011

Kutsume ettevõtjaid korraldama külastusi oma ettevõttesse

Hea ettevõtja! Tallinna ettevõtluspäeval on Tallinna Ettevõtlusamet juba aastaid korraldatud ekskursioone ettevõtetesse. Seeläbi on ettevõtetel olnud võimalus tutvustada oma tooteid ja teenuseid ning linnakodanikel on olnud võimalus piiluda ettevõtete köögipoolele.

Aastate jooksul on huvilistele oma ettevõtet tutvustanud: Fazer Eesti, Pioneer, Ferreks TT, Saku Õlletehas, Tallegg, Tallinna Külmhoone, Humana Sorteerimiskeskus, Ülemiste veepuhastusjaam, Paljassaare reoveepuhastusjaam, Standard, Printall, Pagaripoisid, Velmard, Eest Post, Coca-Cola villimistehas, Tallinna Keraamikatehas, Linette, Leibur, Tallinna Tööstusparkide territooriumil paikevad ettevõtted: Baltika, Logistika Pluss, A-Selver, Otto Bock Estonia ja Värvaltrans.

Mitmel aastal on Ülemiste City korraldanud ringkäigu Targa Äri Linnas ja ettevõtetes MicroLink, Webmedia ning Eesti IKT Demokeskuses.

Ka selleks aastaks on juba mitmed tuntud Tallinna ettevõtjad andnud nõusoleku ekskursiooni korraldamiseks - näiteks Teaspon, Premia Tallinna Külmhoone, Balti Video, Lipuvabrik, StageCraft Management ning Ülemiste City. 

Kui Teie ettevõte on valmis vastu võtma huvilisi ajavahemikus 3. -7. oktoobrini, palume oma soovist  teatada Tallinna Ettevõtlusametile  29. augustiks.

Lisame külastuse Tallinna ettevõtluspäeva programmi ja ettevõtte koostööpartnerite nimekirja, millega kaasneb ettevõtte nimi päevaprogrammi voldikul, päevaprogrammiga plakatil ja logo ettevõtluspäeva kodulehel.

Tänavu toimub Tallinna Ettevõtluspäev 6. oktoobril, kus seekord on läbivaks teemaks ettevõtluskultuur. Lisainfot leiab aadressil  http://ettevotluspaev.tallinn.ee