21.09.2011

Tallinna TV hakkab näitama rahvusvahelist korvpalli

Tallinna Televisioon sõlmis lepingu BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonnaga, millega sai telekanal VTB Ühisliiga otseülekandeõigused.

Kokku on Kalevil 16 alagrupikohtumist, millest kaheksa mängitakse Saku Suurhallis ja kaheksa kohtumist leiab aset võõrsil. Kõikidest kohtumistest teeb telekanal otseülekanded.

Tallinna TV uudistesaadete peatoimetaja Revo Raudjärv sõnas, et võõrsil toimuvate mängude telepildi saab Tallinna TV tasuta: „Meile jääb välismängudega seoses kanda ainult satelliidikulu.“

VTB Ühisliiga hooaeg algab BC Kalev/Cramol juba järgmisel neljapäeval, kui võõrustatakse Kaunase Žalgirist. Mängu kommenteerib Maxim Tuul koos ühe tuntud korvpallitreeneriga.

Tallinna TV otseülekanne Saku Suurhallis toimuvast kohtumisest algab juba kell 18.30 korvpallistuudioga, kuhu on palutud tuntud korvpallitreenerid. Raudjärve sõnul on juba olemas kokkulepe ühe legendaarse korvpallitreeneriga, kes aitab mängu stuudios analüüsida.

„Kuna Tartu Ülikooli korvpallimeeskond loobus eurosarjast, siis on VTB Ühisliiga mängud teatavasti eeloleval korvpallihooajal ainuke võimalus näha Eestis kõrgetasemelist korvpalli, seega otse loomulikult võtsime need mängud oma kavasse," sõnas Raudjärv.

Tallinna TV peatoimetaja Mart Ummelas sõnas, et kõrgetasemelised spordivõistlused peaksid mõjutama ka telekanali vaatajanumbreid, sest nüüd on ka spordisõpradel üha rohkem põhjust Tallinna TV-d vaadata.

 

Uudise rubriigid: