25.10.2011

Täna näeb Tallinna TV-s saadet „Spordisõbrad“

Täna kell 21.30 on eetris Tallinna TV üks menukamaid saateid „Spordisõbrad“, kus sel nädalal räägitakse pikemalt maadlusest ning tehakse intervjuu kahekordse maailmameistri August Englasega.

Käesoleval aastal möödus 75 aastat Kristjan Palusalu olümpiavõitudest 1936. aastal Berliini Olümpiamängudel. Saates räägitakse pikemalt Tallinnas Kalevi Spordihallis toimuvatest Kristjan Palusalu mälestusvõistlustest. Stuudiokülaliseks on kahekordne maailmameister August Englas.

Alates septembrist eetris olev saade on sellest nädalast uuenenud formaadiga. "Oleme iga nädal kutsunud saate külaliseks mõne tuntud sportlase või treeneri, lisaks on igas saates jalgpallirubriik ning loomulikult räägime alati ka korvpalli VTB Ühisliigast, sest teatavasti näitab BC Kalev/Cramo mänge VTB liigas ainult Tallinna Televisioon," sõnas saate idee autor ja peaprodutsent Revo Raudjärv.

Lisaks on sel nädalal saates juttu Kaia Kanepi edukast turniirist Moskvas, üliedukatest Põhjamaade meistrivõistlustest kulturismis, fitnessis ja bodyfitnessis.

Igal teisipäeval kell 21.30 Tallinna TV eetris olev spordisaade "Spordisõbrad" teeb ülevaate aktuaalsetest spordisündmustest nii Tallinnas kui mujal maailmas. Igasse saatesse on palutud erinevate spordialade asjatundjad, saatejuhid on Maxim Tuul ja Revo Raudjärv. Saade on korduses kolmapäeviti kell 11.00 ning neljapäeviti kell 19.00. Lisaks saab vaadata kõiki korduseid Tallinna TV saadete arhiivist aadressil: http://tallinnatv.eu/index.php?id=857