09.04.2012

Täna Tallinna TVs

Tallinna TV uudistesaates „TÄNA“ näidatakse äsja valminud Tallinna vanalinna 3D-mudelit ning saates „Pealinnapilt“ tehakse kokkuvõte Nõmme korteriühistute esindajate kohtumisest Tallinna linnavalituse liikmetega, kus üheks olulisemaks arutlusteemaks oli parkimine.

Kell 15.00 vahendab Tallinna TV otseülekandena tänast Riigikogu istungit.

Kell 18.20 ja 19.20 on eetris uudistesaate „TÄNA“ lühiuudised ning kell 20.30 algavad põhiuudised, kus näidatakse Tallinna vanalinna 3D-mudelit, tutvustatakse Maanteeameti kampaaniat „Tegijat tunned kiivrist“ ning külastatakse Logistikapataljoni avatud uste päeva.

Kell 18.30 algavas saates „Koos parima sõbraga“ räägitakse tuhkrutest ja koerte traumadest.

Kell 19.30 on eetris saade „Kas tohib?“, kus külastatakse ansambel Laine solisti Merle Liljet, kellega vesteldakse hobidest, kodust ning põnevatest seikadest ansamblis.

Kell 20.00 algava saate „Pealinnapilt“ erisaates „Linnakodu“ tehakse kokkuvõte Nõmme korteriühistute esindajate kohtumisest linnavalituse liikmetega, kus osalesid Tallinna abilinnapead Taavi Aas, Kalle Klandorf ja Eha Võrk, Nõmme linnaosa vanem Erki Korp ning korteriühistute Pihlaka 22, Nelgi 30 ja Nelgi 30A esindajad. Kohtumise eesmärgiks oli leida lahendusi elanike probleemidele, millest ühe olulisemana toodi välja autode parkimine.

Kell 21.00 räägitakse saates „Tallinlase tarbeks“ koera - ja kassipidaja kohustustest ning Tallinna Botaanikaaia suvisest hooajast.

Kell 21.30 algava saate „Spordisõbrad“ stuudiokülaliseks on Eesti Ratsaspordi Liidu president Heiti Hääl, kes räägib Eesti ratsaspordi hetkeolukorrast. Muuhulgas tuleb veel juttu korvpallist ja jalgpallist ning saadet jääb lõpetama põnev videoklipp Spordisõprade viimasest eksperimendist Premia Jäähallis.

Lisainfot saadete kohta saab Tallinna TV veebilehelt: http://www.tallinnatv.eu/. Lisaks on kõiki saateid võimalik uuesti vaadata Tallinna TV arhiivist aadressil: http://tallinnatv.eu/index.php?id=97.