16.04.2012

Täna Tallinna TVs

Tallinna TV uudistesaates „TÄNA“ räägitakse algavast turismihooajast ning saates „Pealinnapilt“ tuleb vaatluse alla äsjavalminud vanalinna 3D-mudel ja heakorrakuu.

Kell 15.00 vahendab Tallinna TV otseülekandena tänast Riigikogu istungit. Kell 18.20 ja 19.20 on eetris uudistesaate „TÄNA“ lühiuudised ning kell 20.30 algavad põhiuudised, kus räägitakse algavast turismihooajast ning südamenädalast. Lisaks külastatakse Admiraliteedi basseini kõrvale kerkinud tivolit ning käiakse noorte kodaniku-teemalise esseekonkursi võitjate väljakuulutamisel.

Kell 20.00 on eetris saade „Pealinnapilt“, kus tuleb juttu heakorrakuust, äsjavalminud vanalinna 3D-mudelist ja Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli noorte kontsertreisist Georg Otsa sünnilinna Peterburgi. Kell 21.00 näidatakse esimest osa veebruaris toimunud Eesti omavalitsuste kongressilt „Linnade ja valdade Päevad 2012“.

Kell 21.30 algavas saates „Spordisõbrad“ räägitakse Eesti Jalgpalli Meistriliiga hetkeolukorrast ning JK Nõmme Kalju võimsast edust. Lisaks räägitakse korvpallist, kus vaatluse all on eelseisvad poolfinaalmängud ja korvpallikohtunike tegevus. Õhtu jätkub 28. jaanuaril Tallinnas Audentese spordihallis toimunud Eesti meistrivõistlustega standardtantsudes.

Lisainfot saadete kohta saab Tallinna TV veebilehelt: http://www.tallinnatv.eu/. Lisaks on kõiki saateid võimalik uuesti vaadata Tallinna TV arhiivist aadressil: http://tallinnatv.eu/index.php?id=97.