Valimisjaoskonnad

Tallinna valimisjaoskonnad 2019. aasta Euroopa Parlamendi valimistel

Haabersti linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised:

1) valimisjaoskond nr 1 - Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28;
2) valimisjaoskond nr 2 - Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe tee 132;
3) valimisjaoskond nr 3 - Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50;
4) valimisjaoskond nr 4 - Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Paldiski mnt 83;
5) valimisjaoskond nr 5 - Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Järveotsa tee 31;
6) valimisjaoskond nr 6 - Haabersti Linnaosa Valitsus, Ehitajate tee 109a;
7) valimisjaoskond nr 7 - Rocca al Mare keskus, Paldiski mnt 102.

Tallinna Kesklinna valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised:

1) valimisjaoskond nr 8 - Tallinna Kesklinna Valitsus, Nunne tn 18;
2) valimisjaoskond nr 9 - Jakob Westholmi Gümnaasiumi algklasside maja, Luise tn 38;
3) valimisjaoskond nr 10 - Tallinna Ülikool, Narva mnt 25;
4) valimisjaoskond nr 11 - Tallinna 21. Kool, Raua tn 6;
5) valimisjaoskond nr 12 - Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena haigla, Pärnu mnt 104;
6) valimisjaoskond nr 13 - Kadrioru Saksa Gümnaasium, Gonsiori tn 38;
7) valimisjaoskond nr 14 - Solarise keskus, Estonia pst 9;
8) valimisjaoskond nr 15 - Tallinna Linnavalitsus, Vabaduse väljak 7;
9) valimisjaoskond nr 16 - Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi Juhkentali maja, Juhkentali tn 36;
10) valimisjaoskond nr 17 - Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia tn 23;
11) valimisjaoskond nr 18 - Tallinna Ühisgümnaasium, Pärnu mnt 71;
12) valimisjaoskond nr 19 - Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62/1.

Kristiine linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised:

1) valimisjaoskond nr 20 - Kristiine keskus, Endla tn 45;
2) valimisjaoskond nr 21 - Tallinna Puuetega Inimeste Koda, Endla tn 59;
3) valimisjaoskond nr 22 - Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka tn 24;
4) valimisjaoskond nr 23 - Audentese spordikeskus, Tondi tn 84;
5) valimisjaoskond nr 24 - Tallinna Ülikooli õppehoone, Räägu tn 49;
6) valimisjaoskond nr 25 - Tallinna Kristiine Gümnaasium, Nõmme tee 32.

Lasnamäe linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised:

1) valimisjaoskond nr 26 - Tallinna Teeninduskool, Majaka tn 2;
2) valimisjaoskond nr 27 - Lasnamäe Spordikompleks, Pae tn 1;
3) valimisjaoskond nr 28 - Tallinna Pae Gümnaasium, Pae tn 5;
4) valimisjaoskond nr 29 - Lasnamäe Linnaosa Valitsus, Pallasti tn 54;
5) valimisjaoskond nr 30 - Lasnamäe Gümnaasium, Pae tn 59;
6) valimisjaoskond nr 31 - Paepargi Maxima XX, Paepargi tn 57;
7) valimisjaoskond nr 32 - Smuuli Maxima XX, J. Smuuli tee 9;
8) valimisjaoskond nr 33 - Kultuurikeskus Lindakivi, J. Koorti tn 22;
9) valimisjaoskond nr 34 - Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase tn 16;
10) valimisjaoskond nr 35 - Lasnamäe Vene Gümnaasium, J. Koorti tn 23;
11) valimisjaoskond nr 36 - Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium, Martsa tn 2;
12) valimisjaoskond nr 37 - Lasnamäe Centrum, Mustakivi tee 13;
13) valimisjaoskond nr 38 - Tallinna Mahtra Põhikool, Mahtra tn 60;
14) valimisjaoskond nr 39 - Tallinna Mahtra Põhikool, Mahtra tn 60;
15) valimisjaoskond nr 40 - Tallinna Kuristiku Gümnaasium, K. Kärberi tn 9;
16) valimisjaoskond nr 41 - Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, Linnamäe tee 10;
17) valimisjaoskond nr 42 - Linnamäe Maxima XXX, Linnamäe tee 57;
18) valimisjaoskond nr 43 - Läänemere keskus, Läänemere tee 30;
19) valimisjaoskond nr 44 - Tallinna Läänemere Gümnaasium, Vormsi tn 3.

Mustamäe linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised:

1) valimisjaoskond nr 45 - Mustamäe Linnaosa Valitsus, A. H. Tammsaare tee 135;
2) valimisjaoskond nr 46 - Mustamäe keskus, A. H. Tammsaare tee 104a;
3) valimisjaoskond nr 47 - E. Vilde tee 69 koolihoone, E. Vilde tee 69;
4) valimisjaoskond nr 48 - Mustamäe tervisekeskus, Ehitajate tee 27;
5) valimisjaoskond nr 49 - Mustamäe Päevakeskus, Ehitajate tee 82;
6) valimisjaoskond nr 50 - Magistrali keskus, Sõpruse pst 201;
7) valimisjaoskond nr 51 - Mustamäe kodukeskus, J. Sütiste tee 30;
8) valimisjaoskond nr 52 - Vabaakadeemia Nord, Siili tn 14;
9) valimisjaoskond nr 53 - Tallinna Kadaka Põhikool, E. Vilde tee 120;
10) valimisjaoskond nr 54 - Kännukuke raamatukogu, E. Vilde tee 72;
11) valimisjaoskond nr 55 - Tallinna Tehnikaülikool, Ehitajate tee 5;
12) valimisjaoskond nr 56 - Sääse raamatukogu, Sõpruse pst 186.

Nõmme linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised:

1) valimisjaoskond nr 57 - Järve keskus, Pärnu mnt 238;
2) valimisjaoskond nr 58 - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2;
3) valimisjaoskond nr 59 - Tallinna Rahumäe Põhikool, Vabaduse pst 50;
4) valimisjaoskond nr 60 - hotell Dzingel, Männiku tee 89;
5) valimisjaoskond nr 61 - Nõmme Sotsiaalmaja, Pihlaka tn 12;
6) valimisjaoskond nr 62 – Tallinna Nõmme Huvikool, Nurme tn 40;
7) valimisjaoskond nr 63 - Nõmme Gümnaasiumi Nõmme maja, Raudtee tn 73;
8) valimisjaoskond nr 64 - Tallinna Muusikakeskkool, Vabaduse pst 130;
9) valimisjaoskond nr 65 - Nõmme ujula, Vabaduse pst 156;
10) valimisjaoskond nr 66 - Tallinna Kivimäe Põhikool, Leegi tn 14;
11) valimisjaoskond nr 67 - Pääsküla raamatukogu, Pärnu mnt 480a;
12) valimisjaoskond nr 68 - Nõmme Spordikeskus, Külmallika tn 15.

Pirita linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised:

1) valimisjaoskond nr 69 - Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a;
2) valimisjaoskond nr 70 - Tallinna Padriku Lasteaed, Padriku tee 10;
3) valimisjaoskond nr 71 - Pirita Linnaosa Valitsus, Kloostri tee 6;
4) valimisjaoskond nr 72 - Kose Vaba Aja Keskus, Rahvakooli tee 3;
5) valimisjaoskond nr 73 - Merivälja Kool, Heki tee 16.

Põhja-Tallinna valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised:

1) valimisjaoskond nr 74 - Tallinna Kunstigümnaasium, Kopli tn 102a;
2) valimisjaoskond nr 75 - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli tn 98;
3) valimisjaoskond nr 76 - Pelguranna Lasteaed, Pelguranna tn 49;
4) valimisjaoskond nr 77 - Stroomi keskus, Tuulemaa tn 20;
5) valimisjaoskond nr 78 - Karjamaa Põhikool, Karjamaa tn 1;
6) valimisjaoskond nr 79 - Tallinna Salme Kultuurikeskus, Salme tn 12;
7) valimisjaoskond nr 80 - Põhja-Tallinna Valitsus, Niine tn 2;
8) valimisjaoskond nr 81 - Ehte Humanitaargümnaasium, Ehte tn 9;
9) valimisjaoskond nr 82 - Kool 21. sajandil, Sõle tn 40;
10) valimisjaoskond nr 83 - Ristiku Põhikool, Ristiku tn 69;
11) valimisjaoskond nr 84 - Tallinna Euroopa Kool, Tehnika tn 18;
12) valimisjaoskond nr 85 - Pelgulinna Gümnaasium, Mulla tn 7.

Vt ka

Viimati muudetud: 23.05.2019