AvalehtVindi lasteaedKontaktPersonal › Õpetajad

Vindi Lasteaia personal


ÕPETEJAD:

Aino Veenre

Lepatriinude rühma õpetaja

Aino.Veenre@vindi.edu.ee

Anna Rjabova

Päikese rühma õpetaja

Anna.Rjabova@vindi.edu.ee

Anait Vashchenko

Linnupesa rühma assistent

Anait.Vashchenko@vindi.edu.ee

Hedi Minlibajeva

Pääsukeste rühma õpetaja

Hedi.Minlibajeva@vindi.edu.ee

Ilona Ossipova

liikumisõpetaja

Ilona.Ossipova@vindi.edu.ee

Irina Hokkanen

Sulekeste rühma õpetaja

Irina.Hokkanen@vindi.edu.ee

Irina Smirnova

Jänkude rühma õpetaja

Irina.Smirnova@vindi.edu.ee

Jana Torm

Piilupartide rühma õpetaja

Jana.Torm@vindi.edu.ee

Jekaterina Ivanova

Jänkude rühma õpetaja

Jekaterina.Ivanova@vindi.edu.ee

Julia Kruusimaa

Sulekeste rühma õpetaja

Julia.Kruusimaa@vindi.edu.ee

Lidija Tsõgankova

Tibukeste rühma õpetaja

Lidija.Tsogankova@vindi.edu.ee

Liilia Joganson

Tibukeste ja Öökullide rühma õpetaja

Liilia.Joganson@vindi.edu.ee

Ljubov Druzinina

muusikaõpetaja

Ljubov.Druzinina@vindi.edu.ee

Ljudmilla Lavrunova

Luikede rühma õptaja

Ljudmilla.Lavrunova@vindi.edu.ee

Marina Suhorutšenkova

Piilupartide rühma õpetaja

Marina.Suhotutsenkova@vindi.edu.ee

Maris Laaneväli

Sipsikute rühma õpetaja

Maris.Laanevali@vindi.edu.ee

Marju Valtin

Lepatriinude rühma õpetaja

Marju.Valtin@vindi.edu.ee

Niina Robbe

Sipsikute rühma õpetaja

Niina.Robbe@vindi.edu.ee

Monika Märka

liikumis- ja eesti keele õpetaja

Monika.Marka@vindi.edu.ee

Olga Dimova

Luikede rühma õptaja

Olga.Dimova@vindi.edu.ee

Olga Nikonova

Eesti keele õpetaja

Olga.Nikonova@vindi.edu.ee

Svetlana Ivanova

Mõmmikute rühma õpetaja

Svetlana.Ivanova@vindi.edu.ee

Svetlana Tolkatšjova

Mõmmikute rühma õpetaja

Svetlana.Tolkatsjova@vindi.edu.ee

Tatjana Laansoo

Öökullide rühma õpetaja

Tatjana.Laansoo@vindi.edu.ee

Valentina Bohanova

Päikese rühma õpetaja

Valentina.Bohanova@vindi.edu.ee

TUGIPERSONAL:

Jelena Tulenkova logopeed

Jelena.Tulenkova@vindi.edu.ee

Olga Priimann logopeed

Olga.Priimann@vindi.edu.ee

Svetlana Luneva-Ossipova psühholoog

Svetlana.Luneva-Ossipova@mhum.edu.ee

Marje Sarapuu haridustehnoloog

Marje.Sarapuu@vindi.edu.ee

Viimati muudetud: 02.02.2018