Virmalise Lasteaia täitmata ametikohad

Õpetaja konkurss

Tallinna Virmalise Lasteaed ootab oma meeskonda särasilmset õpetajat (koormus 1,0 ametikohta), kes väärtustab lastega koos töötamist ning igal tasandil meeskonnatööd. Pöörame suurt tähelepanu lapsest lähtuva õppe rakendamisse ning loodame, et see kõnetab ka Sind, armas õpetaja. Pakume omalt poolt sõbralikke kolleege, mõnusaid meeskonnaüritusi ja mis kõige tähtsam, meie lasteaias käivad vahvad lapsed ning lapsevanemad.

Kui oled huvitatud meil töötamisest, siis saada kuni 27. septembrini oma CV, kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid ja osalemisavaldus aadressile virmalise@la.tln.edu.ee .

Liikumisõpetaja konkurss

Tallinna Virmalise Lasteaed ootab oma meeskonda särasilmset liikumisõpetajat (koormus 0,3 ametikohta), kes väärtustab lastega koos töötamist ning igal tasandil meeskonnatööd  ja liikumist ning laste ja täiskasvanute tervishoidu panustamist. Pakume omalt poolt sõbralikke kolleege, mõnusaid meeskonnaüritusi ja mis kõige tähtsam, meie lasteaias käivad vahvad lapsed ning lapsevanemad.

Kui oled huvitatud meil töötamisest, siis saada kuni 24. septembrini oma CV, kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid ja osalemisavaldus aadressile virmalise@la.tln.edu.ee .

Toimetaja: Kerli Stein, Tallinna Virmalise Lasteaia direktor

Viimati muudetud: 20.09.2019