Rühmade info

AVASTAJAD (2.-4.a.) - tel. +372 53 087 986     Virmalise 24 majas

Õpetajad:         Jevgenia Krapivnitski                  e-post: jevgenia.krapivnitski@virmalise.edu.ee

                          Sirje Randmere-Tiimus               e-post: sirje.randmere-tiimus@virmalise.edu.ee

Õpetaja abi:    Mare Mäetalu

Vimmel-rühmad-avastajad-1.jpg

UUDISTAJAD (3.-6.a) - tel +372 54 141 671      Virmalise 24  majas

Õpetajad:        Veera Kajandi                                  e-post: veera.kajandi@virmalise.edu.ee  

                         Jekaterina Voronina                       e-post: jekaterina.voronina@virmalise.edu.ee

 Õpetaja abi:   Elina Jõhvik

 Vimmel-rühmad-uudistajad-1.jpg

SEIKLEJAD (3.-6.a.) - tel. +372 57 870 083       Videviku 14 majas

Õpetajad:         Ingrid Jakobson                            e-post: ingrid.jakobson@virmalise.edu.ee

                          Karin Õunapuu                               e-post: karin.ounapuu@virmalise.edu.ee

Õpetaja abi:     Helge Maarja Õunapuu

Vimmel-rühmad-seiklejad-1.jpg

 

RÄNDAJAD (6.-7.a.) - tel. +372 57 877 452       Videviku 14 majas

Õpetajad:       Riine Tiirik                                        e-post: riine.tiirik@virmalise.edu.ee       

                       Siiri Essenson                                   e-post: siiri.essenson@virmalise.edu.ee

Õpetaja abi:  Rita Kaasik

Vimmel-rühmad-r2ndajad-1.jpg

Toimetaja: Kerli Stein, Tallinna Virmalise Lasteaia direktor

Viimati muudetud: 15.01.2021