Rühmade info

AVASTAJAD (2.-4.a.) - tel. 6  450 438    Virmalise 24 majas

Õpetaja:         Veera Kajandi                  e-post: veera@virmalise.edu.ee

Assisstent:     Olga Rõndina                  e-post: olga@virmalise.edu.ee 

Õpetaja abi:    Elina Jõhvik

Vimmel-rühmad-avastajad-1.jpg

UUDISTAJAD (3.-6.a) - tel 6 450 438      Virmalise 24  majas

Õpetajad:        Ingrid Jakobson              e-post: ingrid@virmalise.edu.ee

                         Karin Õunapuu                e-post: karin@virmalise.edu.ee

 Õpetaja abi:    Ksenia Bajeva

 Vimmel-rühmad-uudistajad-1.jpg

SEIKLEJAD (3.-6.a.) - tel. 6 451 794       Videviku 14 majas

Õpetajad:         Siiri Essenson             e-post: siiri@virmalise.edu.ee

                          Tiiu Kask                      e-post: tiiu@virmalise.edu.ee

Õpetaja abi:     Rita Kaasik

Vimmel-rühmad-seiklejad-1.jpg

 

RÄNDAJAD (6.-7.a.) - tel. 6 451 794       Videviku 14 majas

Õpetaja:       Riine Tiirik                         e-post: riine@virmalise.edu.ee       

Assistent:   Jevgenia Krapivnitski      e-post: jevgenia@virmalise.edu.ee

Õpetaja abi:  Tiia Altmann

Vimmel-rühmad-r2ndajad-1.jpg

Toimetaja: Kerli Stein, Tallinna Virmalise Lasteaia direktor

Viimati muudetud: 22.09.2019