Meediakajastused

Konverentsil kurdeti Tallinna kaugema visiooni puudumist
Tallinna visioonikonverentsil kurdeti, et pealinnal puudub kaugeleulatuv visioon ning räägiti, et üldlaulupidu peaks toimuma tihedamini ja kasiinod võiks kesklinnast kolida Patarei vanglasse. Loe edasi ERR uudisteportaalist

REPORTERITUND. Tallinna visioonikonverents.
Milliseks kujuneb Tallinna tulevik? Tallinna äärelinn ja linnaümbruse vallad. Visiooonid: asjaajamine inglisekeelseks, Tallinn Läänemere finantspealinnaks, rohkem kõrgeid elumaju kesklinna. Tegelikult üht suurt ja kõigile imponeerivat visiooni ei ole. Pigem on selge, et Euroopa kontekstis Tallinn hoopis provintsistub. Nii räägivad Tallinna endised linnapead Tõnis Palts ja Ivi Eenmaa. Kuula ERR uudisteportaalist

Eesti peab saama diginabaks
Eesti võiks saada aastaks 2030 maailma diginabaks, pakkus Tallinna visioonikonverentsil välja endine linnapea Tõnis Palts. Eestil pole suurt visiooni, mis aitaks kinni hoida noori talente, kes kipuvad riigist lahkuma, leiab Palts. Loe edasi "Äripäevast"

Riik ahistab Tallinna
Tänaseks on järjekordne Tallinna visioonikonverents taas õnnestunult maha peetud. Kui visioonikonverentsil mitte viibinud on püüdnud üritusest täit pilti saada üksnes meediakajastuse läbi, siis jäävad nende mällu kumama peaasjalikult Tallinna üsna negatiivses valguses näitavad uudised. Loe edasi "Õhtulehest"

Tallinna Visioonikonverents 2007 ÄÄRETU TALLINN?
Tallinna Visioonikonverents keskendus seekord piiridele - nii füüsilistele kui ka abstraktsetele - ning oma mõtteid selle kohta avaldasid lisaks preagustele ja varasematele linnajuhtidele ka praktikud ja teadlased. Loe edasi "Reisimaailmast"

Viimati muudetud: 02.04.2014