Meediakajastused

Erik Terk: kiirtramm: kallis, aga vajalik
Pealinna transpordikorraldus jääb kiir­trammita ajale jalgu, on Eesti Tuleviku-uuringute Instituudi direktor Erik Terk veendunud. Loe edasi "Postimehest"

Kiirtramm võib tulla 15 aasta pärast
Tallinna visioonikonverentsil osalejad leidsid, et kuna linna liikluskorraldus on umbe jooksmas, siis ei jää muud üle, kui 30 aastat räägitud kiirtrammiprojekt lõpuks ometi teoks teha, kirjutab Uwe Gnadenteich ajalehes Postimees. Loe edasi "Postimehest"

Juhtkiri: trammiga Marsile
Sputnikutest ja Kuu-lendudest innustust saanud kuuekümnendate põlvkond kasvas üles teadmisega, et õige pea lendab igaüks kosmosesse. Ulmeraamatud ja -filmid lõid ettekujutuse, et planeetidevahelistest lendudest on kohe-kohe saamas reaalsus. Jutud Tallinna kiirtrammist kuuluvad praeguseks juba peaaegu et samasse valda. Loe edasi "Postimehest"

Kiirtrammiliin võib tulla 15 aasta pärast
Tallinna visioonikonverentsil osalejad leidsid, et kuna linna liikluskorraldus on umbe jooksmas, siis ei jää muud üle, kui 30 aastat räägitud kiirtrammiprojekt lõpuks ometi teoks teha. Loe edasi "Õhtulehest"

Visioonikonverents rajab tulevikutransporti
«Üksi autos istumine on kui aeglane ja kallis käsitöö, mida paljud pealegi teha ei oska,» leiab Tallinna visioonikonverentsi üks esineja Hardo Aasmäe. Loe edasi "Pealinnast"

Viimati muudetud: 28.03.2014