Meediakajastused

Metroo või tuumajaam Tallinna?
Esmaspäeval toimuval Tallinna visioonikonverentsil arutatakse selle üle, kuidas tulevikus energiat säästa, muuhulgas tulevad kaalumisele metroo ja tuumajaama rajamine pealinna. Loe edasi "Postimehest"

Visioonikonverents: tuumajaam linna?
Täna kell 10 algab Estonia teatrisaalis kuues Tallinna visioonikonverents, kus räägitakse metroost, varutuumajaama rajamisest Paljassaarde või laevale ning trammitee viimisest Maardusse. Loe edasi Eesti Päevalehest

Kas rajada tuumajaam Tallinna alla?
Eelseisval Tallinna visioonikonverentsil tulevad mitme tulevikuvõimaluse seas kaalumisele metroo ja tuumajaama rajamine pealinna. Loe edasi "Õhtulehest"

Visioonikonverents: metroo või tuumajaam Tallinna alla?
Täna tulevad Tallinna visioonikonverentsil mitme muu tulevikuvõimaluse seas kaalumisele metroo ja tuumajaama rajamine pealinna. Loe edasi "Pealinnast"

Tallinna visioonikonverentsil räägiti tuumajaamast
Tallinna visioonikonverentsil räägiti ulmelistest ideedest rajada Tallinna külje alla tuumajaam ja ehitada Helsingini ulatuv metrooliin, samuti pakuti välja mõte võtta kasutusele veetaksod. Loe ja vaata edasi ERR uudistest

Tallinna VI visioonikonverents
Seekordne visioonikonverents kandis pealkirja "Tallinna energiaportfell - kullaauk või näpud põhjas". Tallinna linnavolikogu ja visiooninõukoja esimees TOOMAS VITSUT selgitas oma avakõnes, et visioonikonverentsid on ellu kutsutud käsitlemaks Tallinna arengustsenaariume, seekordne konverents keskendub energeetikaga seonduvale, peamiselt nendele probleemidele, mis puudutavad personaalselt igaüht, samuti Tallinna tulevikku ja tallinlaste vajadusi. Loe edasi "Reisimaailmast"

Viimati muudetud: 01.04.2014