Töötoad

Konverenstil moodustati kaks töötuba pealinna arengust huvitatud Tallinna koolide lõpuklasside õpilastele. Õpilaste ülesanne oli konverentsi esimeste ettekannete põhjal järelduste tegemine, ideede ja mõtete kujundamine ning oma ettepanekute esitamine konverentsi lõpus.

Töötubasid juhtisid Tallinna Ülikooli professor Mati Heidmets ja Tallinna peaarhitekt Endrik Mänd.

Töötoast võtsid osa järgmiste koolide gümnasistid:

Marju Kahro

Gustav Adolfi Gümnaasium
Katrin Sutter Gustav Adolfi Gümnaasium
Sander Medri Liivalaia Gümnaasium
Sven-Sander Paas Liivalaia Gümnaasium
Alvar Laid Liivalaia Gümnaasium
Maia Jõeleht Pirita Majandusgümnaasium
Kadi-Liis Koplimägi Pirita Majandusgümnaasium
Ireen Saava Pirita Majandusgümnaasium
Piia Poska Pirita Majandusgümnaasium
Danel Laanemets Tallinna 37. Keskkool
Erik-Herald Valte Tallinna 37. Keskkool
Taavi Pärt Tallinna Arte Gümnaasium
Gert Kosenkranius Tallinna Arte Gümnaasium
Liina Vakrööm Tallinna Arte Gümnaasium
Mihhail Fedjunitšev Tallinna Juhkentali Gümnaasium
Darja Bondartšuk Tallinna Juhkentali Gümnaasium
Madis-Kaspar Kaljuvee Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Anna-Christi-Karita Aruksaar Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Marilin Ristikivi Tallinna Kristiine Gümnaasium
Doris Rahu Tallinna Kristiine Gümnaasium
Sirli Lump Tallinna Laagna Gümnaasium
Geily Nurmeots Tallinna Laagna Gümnaasium
Karl Kullerkupp Tallinna Laagna Gümnaasium
Veronika Kizilova Tallinna Läänemere Gümnaasium
Jekaterina Semjonova Tallinna Läänemere Gümnaasium
Anton Grjadovkin Tallinna Läänemere Gümnaasium
Vadim Nahhalov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Anatoli Šatenevski Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Dmitri Knjažev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Irina Vidinjova Tallinna Mustjõe Gümnaasium
Jevgenia Gavrilovitš Tallinna Mustjõe Gümnaasium
Ilona Šmutova Tallinna Mustjõe Gümnaasium
Karl Randrüüt Tallinna Nõmme Gümnaasium
Joan-Tähven Tallinna Nõmme Gümnaasium
Aljona Suhhomlinova Tallinna Paekaare Gümnaasium
Stas Pšenitšnikov Tallinna Paekaare Gümnaasium
Ott Soon Tallinna Pääsküla Gümnaasium
Sille Siidirätsep Tallinna Pääsküla Gümnaasium
Priit Tohver Tallinna Pääsküla Gümnaasium
Mikk Vahtrus Tallinna Sikupilli Keskkool
Anneli Nahk Tallinna Sikupilli Keskkool
Raido Kereme Tallinna Sikupilli Keskkool
Janne Laanmets Tallinna Tehnikagümnaasium
Martin Simon Tallinna Tehnikagümnaasium
Kati Jägel Tallinna Väike-Õismäe Gümnaasium
Eva Elijas Tallinna Väike-Õismäe Gümnaasium
Valter Nurmsalu Tallinna Väike-Õismäe Gümnaasium
Kaido Kukk Tallinna Ühisgümnaasium
Vootele Päi Tallinna Ühisgümnaasium
Margot Hein Tallinna Ühisgümnaasium
Viimati muudetud: 02.04.2014