Meediakajastused

Magalate renoveerimisel võiks Tallinn kasutada teiste maade kogemusi
Tallinna kümnendale visioonikonverentsile esitatud töös tõi Eesti Tuleviku-uuringute Instituudi direktor Erik Terk näiteid teistes riikides toimunud «magamislinnade» renoveerimisest, millest Tallinn võiks eeskuju võtta. Loe edasi "Postimehest"

Uuring: mustamäelased suhtuvad oma elukeskkonda üldiselt hästi
Täna toimunud Tallinna kümnendal visioonikonverentsil «Elu mägedel - 50 aastat hiljem» esitletud Mustamäe korteriomanike uuringust selgus, et sealsed korteriomanikud suhtuvad oma elukeskkonda üldiselt hästi. Loe edasi "Postimehest"

Lapin: Mustamäe oleks vaja õhku lasta!
"Mustamäe on arhitektuuriliselt õnnetu linnaosa ja oleks vaja õhku lasta," leidis möödunud nädalal visioonikonverentsil esinenud arhitekt Leonhard Lapin. Loe edasi "Õhtulehest"

Kas Mustamäe tuleks õhku lasta?
«Mustamäe on arhitektuuriliselt õnnetu linnaosa ja oleks vaja õhku lasta,» leidis möödunud nädalal visioonikonverentsil esinenud arhitekt Leonhard Lapin. «See on sama mis investeerida oma vanaemasse.» Loe edasi "Pealinnast"

Tallinna kümnes visioonikonverents «Elu mägedel - 50 aastat hiljem»
Tallinna ülikoolide uuringud, mille tulemusi tutvustati 16. oktoobril Tallinna visioonikonverentsil TTÜ aulas, esitlesid Mustamäe vanimate elamurajoonide väärtust tõstvaid arengustsenaariume. Vaata täismahus videosalvestust Tallinna TV-st: 1. osa, 2. osa, 3. osa, 4. osa, 5. osa, 6. osa, 7. osa, 8. osa.

Tallinna 10. visioonikonverents
Seekordne visioonikonverents kandis pealkirja "Elu mägedel - 50 aastat hiljem" ning toimus 16. oktoobril 2012 Tallinna Tehnikaülikoolis. Mägede all mõeldakse Tallinna magalalinnaosasid, konkreetselt olid seekord arutluse all Mustamäe I, II ja III mikrorajooni tulevikuprobleemid, kuna need on kõige vanemad omataolised (esimene maja valmis siin 1963. aastal) ning vajavad seetõttu kiireid lahendusi. Loe edasi "Reisimaailmast"

Ilusast unistusest võrsub kaunis tulevik
On inimesi, kes elavad ainult tänases päevas, on harjunud ning leppinud olemasolevaga ning neil on ükskõik, milliseks homne päev kujuneb. Aga on ka inimesi, kes tunnevad vastutust ja muret ning unistavad, kuidas muuta homset ja ülehomset päeva, järgmist aastat ja aastakümmet, oma laste ja kogu Eesti tulevikku kaunimaks ja elamisväärsemaks. Loe edasi "Reisimaailmast"

 

Viimati muudetud: 25.03.2014